• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Сідач пятнистий 'Riesenschirm' (Eupatorium mac. 'Riesenschirm')

Відео

Сідач пятнистий 'Riesenschirm' (Eupatorium mac. 'Riesenschirm')
Модель: 000001995
Нет в наличии 30 30 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: виростає до 1,5-2 м у висоту і шириною до 70 см. Листя - ланцетне, зелене, розташоване супротивно, по 4-5 в мутовках, іноді з червонуватим нальотом. Квіти – трубчасті, дрібні, при розпусканні темно-пурпурового кольору, яскраві, після розпускання світліші, зібрані у великі суцвіття-щитки. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: оптимальне місце для вирощування відкрите, добре освітлене, але з дуже рясним поливом, якщо поливу не достатньо - рослина дуже швидко втрачає тургор і опускає листя. Хорошим варіантом вважається злегка притінене місце з рясним поливом. До ґрунтів не вибагливий. Рослину на зиму краще не обрізати, оскільки взимку високі припорошені снігом щитки виглядають особливо декоративно. Прокидається досить пізно, тому не варто лякатися, якщо ваш улюбленець не починає зеленіти, коли всі інші починають цвісти.

Посадка: рослину витягнути з контейнера і перевалити в заздалегідь підготовлену посадкову яму з родючим дренованим субстратом. Верх кома повинен збігатися з рівнем ґрунту на клумбі. Засипати субстратом, утрамбувати та рясно полити. Рослина з ВКС садять у квітні, на початку травня або наприкінці вересня, жовтні. Занадто довге коріння краще обрізати, не рекомендується загортати їх у посадковій ямі.

Розмножується поділом куща.

Використання: для сухих букетів. Архітектурна рослина, за допомогою якої можна створити цілі масиви рожевих хмар. Лікарська рослина. Незамінна рослина для міксбордерів завдяки пізнішому цвітінню. Кращі компаньйони: вероніки, кровохлібки, астильби, хости, герані, монарди та ін. Є чудовою ширмою для закривання парканів, будівель.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, тінь
Висота 150 см
Грунт нейтральний
Зимівля 4-8
Колір квітки рожевий
Колір листя зелений
Період цвітіння VIII-IX
Полив рясний
Родина