• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Луговик дернистий 'Goldtau' (Deschampsia cesp. 'Goldtau')

Відео

Луговик дернистий 'Goldtau' (Deschampsia cesp. 'Goldtau')
Модель: 000001810
На складі 40 40 грн.

На складі

Опис: листя – тонке, вузьке, лінійне, темно-зелене, жорстке. Квіти зібрані в колоски, розлогі, пухнасті, золотисто-жовті, світліші ніж у 'Goldschleier'. Коренева система мочкувата, потужна.

Вирощування, догляд: одни з небагатьох декоративних злаків, що здатний рости в півтіні, оптимальне місце – добре освітлені площі. Може рости на будь-яких нейтральних, слаболужних ґрунтах, витримує слабке засолення. Злак холодноростаючий (дуже рано починається період вегетації), тому обрізати потрібно ранньою весною. Майже не ушкоджується патогенами. До поливу не вибагливий.

Посадка: оптимальним періодом посадки для рослин з відкритою кореневою системою є кінець квітня-травень і кінець вересня-серпень. Рослини з контейнера можна садити будь-коли (не бажано під час цвітіння, оскільки можна поламати суцвіття, що призведе до втрати декоративності).

Розмножується: поділом.

Використання: чудово виглядає при посадці масивами, в природних насадженнях у композиції з горцями, ехінацеями, осоками, пеннісетумами, шавлією.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 170 см
Зимівля 3-8
Колір квітки золотисто-жовий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Poaceae