• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Дельфініум 'Crystal delight' (Delphinium 'Crystal Delight')

Дельфініум 'Crystal delight' (Delphinium 'Crystal Delight')
Модель: 000001983
Нет в наличии 75 75 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: рослина висотою до 100 см. Листя – зубчасте, длановидно-розділене, сизувато-зелене. Квіти - густомахрові (приблизно 50-60 пелюсток), синьо-фіолетові біля основи, ближче до центру і з зеленуватою серединкою, в діаметрі близько 5 см, зібрані в суцвіття (до 40 квітів в одному суцвітті). Коренева система мочкувата.

Вирощування, догляд: необхідно сонячне місце, може рости в півтіні. Грунт повинен бути родючим, поживним, дуже добре проникний. Полив помірний - без застоїв води, але і без пересихання. Добре підходять суглинки, але пухкі, з торфом. Не любить протягів. Хоча квітконоси і жорсткі, але можуть обламатися, необхідно підв'язувати. Якщо квітконоси обрізати після цвітіння, то дельфініум може зацвісти повторно.

Посадка: не люблять пересадки, тому місце необхідно підібрати на сонці та з регулярним поливом, без протягів, враховуючи майбутні розміри рослини. Посадкову яму роблять велику, з гарним родючим шаром. Посадку з ВКС проводять у квітні, з контейнера у будь-який час (бажано не під час цвітіння).

Розмножується: поділом куща (але довго відновлюється), живцюванням.

Використання: використовують у флористиці на зріз. Чудово виглядає в міксбордерах, на задньому плані, під парканом, масивами на газоні. Садять із крокосміями, монардами, декоративними злаками, шавлією, вероніками.