• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Дельфініум 'Blueberry Pie' (Delphinium 'Blueberry Pie')

Відео

Дельфініум 'Blueberry Pie' (Delphinium 'Blueberry Pie')
Модель: 000003334
На складі 165 165 грн.

На складі

Опис: рослина висотою до 100 см. Листя – зубчасте, длановидно-розділене, сизувато-зелене. Квіти - густомахрові (приблизно 50-60 пелюсток), синьо-фіолетові біля основи, ближче до центру і з зеленуватою серединкою, в діаметрі близько 5 см, зібрані в суцвіття (до 40 квітів в одному суцвітті). Коренева система мочкувата.

Вирощування, догляд: необхідно сонячне місце, може рости в півтіні. Грунт повинен бути родючим, поживним, дуже добре проникний. Полив помірний - без застоїв води, але і без пересихання, краще навіть замульчувати. Добре підходять суглинки, але пухкі, з торфом. Не любить протягів. Хоча квітконоси і жорсткі, але можуть обламатися, необхідно підв'язувати. Якщо квітконоси обрізати після цвітіння, то дельфініум може зацвісти повторно.

Посадка: не люблять пересадки, тому місце необхідно підібрати на сонці та з регулярним поливом, без протягів, враховуючи майбутні розміри рослини. Посадкову яму роблять велику, з гарним родючим шаром. Посадку з ГКС проводять у квітні, з контейнера у будь-який час (бажано не під час цвітіння).

Розмножується: поділом куща (але довго відновлюється), живцюванням.

Використання: використовують у флористиці на зріз. Чудово виглядає в міксбордерах, на задньому плані, під парканом, масивами на газоні. Садять із крокосміями, монардами, декоративними злаками, шавлією, вероніками.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 100 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративноквіткова
Зимівля 3a-7b
Колір квітки фіолетовий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Ranunculaceae