• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Зозульки травневі (Dactylorhiza majalis)

Відео

Зозульки травневі (Dactylorhiza majalis)
Модель: 000001513
Нет в наличии 450 450 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: багаторічна, трав'яниста рослина, яка відноситься до сімейства орхідних (Orchidaceae). Утворює стислі, пальчасті бульби з численними корінцями. Листя широколисте, зворотнояйцеподібне із закругленням на верхівці. Листова платівка покрита поперечними темними плямами. Квітки лілово-пурпурні, зібрані в подовжене, конічне суцвіття з лінійно-ланцетними приквітками, що утворюють шолом. Шпорець циліндричний, прямий. Цвіте пальчатокорінь тільки на 8-11 рік після початку активної вегетації.

Умови вирощування: влітку не можна допускати пересихання субстрату, для цього виконують регулярний рясний полив, після настання періоду спокою припиняють полив. На зиму наземну частину зрізають, залишаючи стебла висотою до 5 см. Зимівка можлива без укриття, тому що цей вид дуже морозостійкий. Навесні при необхідності молоді пагони потребують захисту від слимаків.

Посадка: проводитися у вологі або сирі місця в пухкий ґрунт. Субстрат рекомендується вибирати із додаванням сфагнуму, кори дерев, деревного вугілля. У глинистих ґрунтах виробляють додатковий дренаж. Для цього викопують яму до 40 см та засипають її дно дрібною галькою. Саджанець не заглиблюють, можна вкрити мохом.

Розмноження: вегетативно розподілом кореневища, насінням.

Використання: для оформлення міксобордерів, групових композицій, рабаток, на берегах водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь
Висота 30-70 см
Грунт лужний
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквіткова
Зимівля 3-7
Колір квітки рожевий, фіолетовий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI
Полив рясний регулярний
Родина Orchidaceae