• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Крокосмія 'Emberglow' (Crocosmia 'Emberglow')

Відео

Крокосмія 'Emberglow' (Crocosmia 'Emberglow')
Модель: 000002949
На складі 65 65 грн.

На складі

Опис. Листя мечовидне, широке, зморшкувате, жорстке, зелене. Квіти великі, в діаметрі до 3 см, яскраво оранжево-червоні, трубчасті, розміщені густо на дугоподібно зігнутому стеблі, схожі здалеку на вогнище. Має бульбоцибулину.

Вирощування, догляд. Дуже важливо, при посадці враховувати, що крокосмія дуже світлолюбна рослина і при притінення може не цвісти. Ця рослина потребує регулярні помірні поливи, але може витримувати тимчасове підсихання і перезволоження. Зимує з укриттям, або необхідно викопувати, сушити та заносити на зимівлю у підвал. Що стосується вуличної зимівлі, якщо посадити крокосмію в місце, де в зимовий час не буде замокати коренева система, добре її вкрити тирсою, листям, тріскою - вона перезимує. Бажано розпушувати ґрунт навколо рослин, люблять повітропроникні ґрунти.

Посадку бульбоцибулин проводять навесні, на глибину 15-20 см (якщо грунт добре дренований). Не можна садити в пониженнях, щоб уникнути затоплень талими водами. Грунт повинен бути легким, родючим, пухким

Розмножується бульбоцибулинами.

Використовується на зріз у флористиці.  Використовують у міксбордерах, бордюрах, природних посадках, у композиціях зі злаковими, лавандами, вероніками, традесканціями, шавлією.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 60-70 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративноквіткова
Зимівля 5-9
Колір квітки червоно-помаранчевий
Колір листя зелений
Період цвітіння VII-X
Полив помірний
Родина Iridaceae