• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Кортадерія (Пампасна трава) 'Rosea' (Cortaderia sell. 'Rosea')

Відео

Кортадерія (Пампасна трава) 'Rosea' (Cortaderia sell. 'Rosea')
Модель: 000001806
Нет в наличии 70 70 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис. Рослина величезна до 200 см у висоту з суцвіттями і до 150 см в діаметрі. Квіти зібрані в суцвіття близько 60 см завдовжки на довгих квітконосах красивого сріблясто-білого з рожевим відливом кольору. Коренева система мочкувата.

Вирощування, догляд. Рослина добре росте на родючих, дренованих ґрунтах на повному сонці. Не ушкоджується шкідниками та хворобами. Застоїв вологи не любить. Може витримувати тимчасові посухи. Не морозостійка. На зиму необхідно або заносити у теплиці, або дуже добре вкривати. На зиму не варто обрізати, щоб краплі води не потрапили всередину стебла. Обрізають навесні на 15 см від землі. При контакті з листям можна поранитися. Щоб куртина взимку не розвалилася і простіше було зробити гідне укриття листя пов'язують у сніп.

Посадка. Посадку проводять акуратно, оскільки листя гостре. У заздалегідь підготовлену ямку з родючим ґрунтозмішенням переміщують грудку, притримуючи за листя, необхідно щоб верх кома збігався з рівнем грунту на клумбі. Далі необхідно засипати, утрамбувати та полити.

Розмножується насінням, поділом куща.

Використання. Як солітер на газоні. Також дуже розумне рішення є посадка в декоративні контейнери – щоб восени заховати у тепле місце. Можна також використовувати як центр композиції. Використовують на зріз і як сухоцвіт.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 200 см
Грунт нейтральний
Зимівля 7-8
Колір квітки рожевий
Колір листя сизий, зелений
Період цвітіння VIІІ-XI
Полив помірний
Родина Rosаceae