• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Кортадерія (Пампасна трава) 'Golden Goblin' (Cortaderia sell. 'Golden Goblin' )

Відео

Кортадерія (Пампасна трава) 'Golden Goblin' (Cortaderia sell. 'Golden Goblin' )
Модель: 000001804
Нет в наличии 100 100 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис. Рослина величезна до 250 см у висоту з суцвіттями і до 150 см в діаметрі. Квіти зібрані в суцвіття близько 60 см завдовжки на довгих пагонах красивого золотисто-жовтого кольору. Коренева система мочкувата.

Вирощування, догляд. Рослина добре росте на родючих, дренованих ґрунтах на повному сонці. Не ушкоджується шкідниками та хворобами. Застоїв вологи не любить. Може витримувати тимчасові посухи. Не морозостійка. На зиму необхідно або заносити у теплиці, або дуже добре вкривати. На зиму не варто обрізати, щоб краплі води не потрапили всередину стебла. Обрізають навесні на 15 см від землі. При контакті з листям можна поранитися. Щоб куртина взимку не розвалилася і простіше було зробити гідне укриття листя пов'язують у сніп.

Посадка. Посадку проводять акуратно, оскільки листя гостре. У заздалегідь підготовлену ямку з родючим ґрунтозмішенням переміщують грудку, притримуючи за листя, необхідно щоб верх кома збігався з рівнем грунту на клумбі. Далі необхідно засипати, утрамбувати та полити.

Розмножується насінням, поділом куща.

Використання. Як солітер на газоні. Також дуже розумне рішення є посадка в декоративні контейнери – щоб восени заховати у тепле місце. Можна також використовувати як центр композиції. Використовують на зріз і як сухоцвіт.

Цікаві факти. Корінь назви роду "cortar" перекладається з іспанської як "різати", що описує небезпечну особливість листя пампасної трави. А назва Пампасна трава дано їй з-за місця природного зростання - пампас - степу Південної Америки.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 200-250 см
Грунт нейтральний
Зимівля 7-8
Колір квітки золотистий
Колір листя варіегатний
Період цвітіння VIІІ-XI
Полив помірний
Родина Rosаceae