• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Кортадерія Pink Feather (Cortaderia Pink Feather)

Відео

Кортадерія Pink Feather (Cortaderia Pink Feather)
Модель: 000002947
На складі 130 130 грн.

На складі

Опис. Дуже яскравий архітектурний злаковий багаторічник з надзвичайно красивими ніжними пухнастими суцвіттями яскраво рожевого кольору. Назва Pink Feather - Рожеве Перо дуже влучно характеризує суцвіття цієї кортадерії. Рослина величезна в середньому 200 см у висоту та ширину, у теплому кліматі та оптимальних умовах може доростати до 3 м. Листя прикореневе, довге, матове, ланцетоподібне, голубувато-зеленого кольору гостре по краях. Квіти зібрані в суцвіття близько 60 см завдовжки на довгих квітконосах красивого яскраво-рожевого кольору. Коренева система мочкувата.
Вирощування, догляд. Рослина добре росте на родючих, дренованих ґрунтах на повному сонці. Не ушкоджується шкідниками та хворобами. Застоїв вологи не любить. Може витримувати тимчасові посухи. Не морозостійка. На зиму необхідно або заносити у теплиці, або дуже добре вкривати. На зиму не варто обрізати, щоб краплі води не потрапили всередину стебла. Обрізають навесні на 15 см від землі. При контакті з листям можна поранитися. Щоб куртина взимку не розвалилася і простіше було зробити гідне укриття листя пов'язують у сніп.

Посадка. Посадку проводять акуратно, оскільки листя гостре. У заздалегідь підготовлену ямку з родючим ґрунтозмішенням переміщують грудку, притримуючи за листя, необхідно щоб верх кома збігався з рівнем грунту на клумбі. Далі необхідно засипати, утрамбувати та полити.

Розмножується насінням, поділом куща.

Використання. Як солітер на газоні. Також дуже розумне рішення є посадка в декоративні контейнери – щоб восени заховати у тепле місце. Можна також використовувати як центр композиції. Використовують на зріз і як сухоцвіт.