• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Осока птиценожковая 'Variegata' (Carex ornithopoda 'Variegata')

Відео

Осока птиценожковая 'Variegata' (Carex ornithopoda 'Variegata')
Модель: 000001582
Нет в наличии 30 30 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис. Компактна осока близько 15-20 см заввишки, і приблизно 25 см у діаметрі. Листя тонке, лінійне, м'яке, дугоподібне, зеленого кольору з тонкою кремовою смугою по центру. Квіти зібрані в колосок, маленькі коричневі, не мають декоративної цінності. Кореневище повзуче горизонтальне.

Вирощування, догляд. Добре росте на сонячних місцях, але тільки при хорошому поливі, без пересихання ґрунту, інакше підсихає або підгоряє. Також чудово росте у півтіні. Грунт повинен бути поживним, добре дренованим, легким, нейтральним. Полив рясний на сонячних місцях, у півтіні помірний, без застоїв води.

Посадка. Рослину з контейнера акуратно витягнути, перевалити у підготовлену посадкову ямку з родючим, легким субстратом, засипати, утрамбувати, полити. Пересадку рослини з контейнера можна здійснювати будь-коли.

Розмножується поділом куща.

Використання. Використовують для клумб, підпірних стінок, як контейнерна рослина, для гір альпійських. Дуже красиво виглядає з рослинами з темно-зеленим листям.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 15-25 см
Грунт нейтральний
Зимівля 3-9
Колір квітки коричневий
Колір листя варієгатний
Період цвітіння V-VI
Полив помірний
Родина Cyperaceae