• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Осока Морроу 'Vanilla Ice' (Carex morrowii 'Vanilla Ice')

Відео

Осока Морроу 'Vanilla Ice' (Carex morrowii 'Vanilla Ice')
Модель: 000001760
Нет в наличии 70 70 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис. Рослина невеликого розміру до 25-30 см у висоту, в діаметрі близько 40 см. Листя – тонке (близько 0,5-0,7 см), зелене з кремово-лимонною облямівкою, вигнуте, зимово-зелене. Квіти зібрані в суцвіття колоски невеликого розміру, не мають декоративної цінності. Кореневище повзуче.

Вирощування, догляд. Може рости на будь-яких ґрунтах. Прекрасно росте як на сонячних місцях, так і в півтіні і навіть тіні. Для сонячних місць необхідний рясний полив. На зиму не обрізати, оскільки листя зберігається під снігом. Навесні необхідно видалити сухе листя. Кореневище повзуче, але рослина не агресивна.

Посадка. Рослина з контейнера акуратно витягнути, перевалити в підготовлену ямку із засипаним родючим, дренованим субстратом, засипати цим же субстратом, легенько утрамбувати, полити, розправити пагони. Рослинам з ВКС посадити попередньо розправляють кореневище.

Розмножується поділом.

Використаня. Для клумб, альпійських гірок, дуже оригінально виглядає в зимовий час. У клумбах найкращими компаньйонами є гейхери, брунери, журавці, ранньою весною – квітучі цибулинні. Також використовують як контейнерну культуру.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 20 см
Грунт нейтральний
Зимівля 5-9
Колір квітки коричневий
Колір листя вариегатний
Період цвітіння V-VI
Полив помірний
Родина Cyperaceae