• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Осока 'Frosted Curls' (Carex comans 'Frosted Curls')

Відео

Осока 'Frosted Curls' (Carex comans 'Frosted Curls')
Модель: 000001796
На складі 50 50 грн.

На складі

Опис. Висота близько 20 см, в діаметрі близько 30-40 см з огляду на листя, що стелиться по землі. Листя - тонке, власоподібне сизо-зелене, довге, вічнозелене, довжиною  50 см. Квіти зібрані в суцвіття-колоски до 20 см, коричневого кольору, не представляють декоративного інтересу. Коренева система мочкувата.

Вирощування, догляд. Осока 'Frosted Curls' абсолютно невибаглива, не потребує особливого догляду. Запорука успіху – родючий, добре дренований ґрунт, без застою вологи. Добре росте як на сонячних, так і напівтіньових ділянках і навіть у тіні. Рослина відноситься до вічнозелених декоративних трав, тому не обрізається.

Посадка. Пересадку з контейнера можна робити будь-коли, оскільки коренева система практично не пошкоджується. Акуратно вийняти ком із контейнера, поставити в посадкову яму, так щоб верх кома збігався з рівнем грунту на місці посадки. Далі необхідно акуратно засипати та утрамбувати субстрат з боків від кома та полити.

Розмножується поділом.

Використання. Дуже красиво виглядає в травниках на передньому плані, у клумбах з деревію, крокосміями, синьоголовниками, перовськими. Також дуже красиво виглядає на підпірних стінках та у контейнерному озелененні.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 20 см
Грунт нейтральний
Зимівля 6-9
Колір квітки коричневий
Колір листя сизий
Період цвітіння V
Полив помірний
Родина Cyperaceae