• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Осока гібридна 'The Beatles' (Carex caryophyllea 'The Beatles')

Відео

Осока гібридна 'The Beatles' (Carex caryophyllea 'The Beatles')
Модель: 000001795
На складі 50 50 грн.

На складі

Опис. Висота близько 20 см, в діаметрі близько 30-40 см з огляду на листя, що стелиться по землі. Листя - тонке, власоподібне сизо-зелене, довге, вічнозелене, довжина досягає 0,5 м. Квіти зібрані в суцвіття-колоски до 20 см довгої, коричневого кольору, не представляють декоративного інтересу. Коренева система мочкувата.

Вирощування, догляд. Осока 'Frosted Curls' абсолютно невибаглива, не потребує особливого догляду. Запорука успіху – родючий, добре дренований ґрунт, без застою вологи. Добре росте як на сонячних, так і напівтіньових ділянках і навіть у тіні. Рослина відноситься до вічнозелених декоративних трав, тому не обрізається.

Посадка. Пересадку з контейнера можна робити будь-коли, оскільки коренева система практично не пошкоджується. Акуратно вийняти ком із контейнера, поставити в посадкову яму, так щоб верх кома збігався з рівнем грунту на місці посадки. Далі необхідно акуратно засипати та утрамбувати субстрат з боків  та полити.

Розмножується поділом.

Використання. Дуже красиво виглядає в травниках на передньому плані, у клумбах з деревію, крокосміями, синьоголовниками, перовськими. Також дуже красиво виглядає на підпірних стінках та у контейнерному озелененні.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 20 см
Грунт нейтральний
Зимівля 5-10
Колір квітки коричневий, зелений
Колір листя зелений
Період цвітіння V-VI
Полив помірний
Родина Cyperaceae