• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Калла болотна (Calla palustris)

Калла болотна (Calla palustris)
Модель: 000001624
На складі 90 90 грн.

На складі

Опис. багаторічний повзучий гідрофіт висотою 20-40 см з товстим кореневищнем та великими блискучими округло-серцеподібним листям (15-20см) на довгих черешках. Суцвіття початок, оточений білим (зі зворотного боку зеленим), покривалом. Отруйна вся рослина, особливо отруйні ягоди і кореневища.

Каллу називають природним барометром, так як побачити їх можна лише в гарну погоду. У погану або напередодні негоди відшукати її нелегко. Чим ближче дощ, тим більше відгинається лист, що прикриває суцвіття, стаючи врешті-решт під прямим кутом до качана. Якщо ж він стирчить вгору, значить, вказує на хорошу погоду.

Умови вирощування. Зростає на глинистих або мулистих слабокислих ґрунтах поблизу водойми або в неглибокому водоймищі. Витримує низькі температури і може вижити навіть в замерзлій воді.

Посадка. Висаджувати потрібно в воду. Для того щоб рослина сильно не розросталася і не витісняла інші рослини, висаджувати потрібно в пластикових горщиках. На дні обов'язково повинні бути отвори, а зверху землю рекомендується замазувати глиною. Горщики з рослиною розміщують на дні ставка в напівзатінених місцях.

Розмноження. Насінням.

Використання. Використовують для оформлення ставків.

Характеристики рослини
Висота 10-25 см
Грунт слабокислий, глинястий
Декоративність декоратмвнолистяна, декоративноквіткова
Затоплення 10-40 см
Колір квітки білий
Колір листя зелений
Період цвітіння V-VI
Родина Araceae