• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Калантея Зимбольда (Calanthe sieboldii)

Відео

Калантея Зимбольда (Calanthe sieboldii)
Модель: 000001517
На складі 850 850 грн.

На складі

Опис. Каланта орхідея родом з японських островів. Листя вічнозелене 2-4 шт, ребристе. Кожен лист довгою 15-40 см і 8-15 см шириною. Квіткове стебло висотою 30-45 см з 5-25 блідо-лимонними квітками. Чашолистки і пелюстки гострі, довгі. Губа трьохлопостна, бічні пелюстки широкі з закругленими рівними краями. Центральна частка ребриста з лінійними виступами. Колонка велика, іноді з червоно-коричневими мітками на нижній частині і на виступах. Молоді пагони розкриваються в квітні.

Умови вирощування. Каланта не любить застою вологи. В літній період вегетації ґрунт повинен бути постійно вологим. На зиму інтенсивність поливу знижують. При розведенні в горщиках рекомендується використовувати фріголіт, додаючи його на дно. Мінімальний розмір горщика 30-40 см. У відкритих ґрунтах орхідею викопують і переносять в оранжерею в температурному діапазоні + 10-150С.

Посадка. Ідеальним місцем будуть напівтінисті, добре зволожені ділянки. Субстрат має бути з домішками торфу і соснової кори або багатим на гумус. Між рослинами потрібно дотримуватися відстань в 15 см.

Розмноження. Живцюванням псевдобульб.

Використання. Каланта Зибольда культивують в умовах відкритого ґрунту або як кімнатна рослина.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 30-45 см
Грунт дренований з домішками кори та торфу
Декоративність декоративноквітуча, декоративнолистяна
Зимівля 7а-9а
Колір квітки жовтий, лимоно-жовтий
Колір листя зелений
Період цвітіння V-VI
Полив рясний в період вегетації
Родина Orchidaceae