• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Куничник гостроквітковий 'Avalanche' (Calamagrostis acu. 'Avalanche')

Куничник гостроквітковий 'Avalanche' (Calamagrostis acu. 'Avalanche')
Модель: 000004034
Нет в наличии 70 70 грн.

Нет в наличии

Холоднорослий багаторічник висотою 1,5-1,6 м. На листі шириною 10-15 мм по центру широка біла смуга, пізніше рожева. Волоть до 15-20 см завдовжки. Сорт чудово тримає форму куща, вітростійкий. Цвіте у липні. Використовується як акцентна рослина. Норма посадки: 6-8 шт/кв.
Місце посадки: півтінь, тінь чи сонячні місця. Можна висаджувати на сонце, при хорошому зволоженні, при цьому перезволоження не рекомендується. Також не переносить сильну спеку - листя втрачає колір і в'яне, тому в особливо спекотний період кущ рекомендується зрізати. До ґрунтів невимогливий, росте на різних типах ґрунтів, у тому числі на торф'яних та глинистих, заболочених, проте краще розвивається на добре дренованих, родючих ґрунтах з помірною вологістю. При посадці рекомендується засипати дренажний шар – гравій або щебінь. Укриття на зиму не потребує. Переносить недовгу посуху. Ділити кущі можна навесні та восени, в період активного зростання.