• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Бутелуа витончена (бізоняча трава) (Bouteloua gracilis)

Відео

Бутелуа витончена (бізоняча трава) (Bouteloua gracilis)
Модель: 000001793
Нет в наличии 30 30 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис. Бутелуа витончена або бізоняча трава - дуже витончена й тонка рослина з ніжними лінійними зеленим листям і густою дернина. Рослина дуже стійка і не примхлива. Дернина густа, щільна, швидко розростається в висоту до 40-50 см, в ширину близько 40 см. Листя лінійне, вузьке до 0,5 см, зелене. Квіти однобокі золотисто-коричневі колоски, горизонтально розташовані на пагонах, на початку цвітіння суцвіття бурі. Суцвіття розпускаються в різний час, тому на одній рослині варіюються різні кольори суцвіть.

Умови вирощування. Рослина поєднує в собі високу зимостійкість і теплолюбність. Пізно відростає навесні, але прекрасно зимує в умовах нашої зони. Прекрасно себе почуває в жарких і сухих місцях. Віддає перевагу бідним, дренованим, сухим ґрунтам. Обрізку рослини проводять восени.

Посадка. Витягнути з контейнера, перемістити в підготовлену посадкову ямку, засипати, утрамбувати і злегка полити. При підборі місця необхідно забезпечити відсутність застоїв води.

Розмноження. Діленням куща, насінням.

Використання. Для відтворення дизайну природних степів, як заміна газону в дуже сухих і жарких місцях в горщиках, біля доріжок, як бордюри, для сухих букетів.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 40-50 см
Грунт нейтральний, бідний
Декоративність декоративнолистяна
Зимівля 3-9
Колір квітки коричневий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-IX
Полив помірний
Родина Poaceae