• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Блетілла смугаста (Bletilla striata)

Відео

Блетілла смугаста (Bletilla striata)
Модель: 000000432
На складі 36 36 грн.

На складі

Ємність:

Опис: назва роду Bletilla утворена шляхом зменшення суфікса блетію (американська орхідея). Зовні ці два таксони схожі між собою, але орхідеї з роду Bletilla менші за розміром. При промисловому садівництві прийнято використовувати скорочення Ble., яке переважно застосовується до смугастої плетилі (Bletilla striata).

Цей вид характеризується наявністю бульбоподібного кореневища з потовщеними приростками, а також великими до 30 см, зеленим листям. Його форма переважно зворотноланцетна із загостреннями по краю та поздовжніми складками, волосків та опущень немає. Суцвіття представлене 1-8 квітками, зібраними в рідкісний колос. Квіти рожеві з фіолетовим відтінком, розміром 3-4 см. Приквітки зелені, пелюсткоподібної форми. Їхньою характерною особливістю є те, що вони опадають до розпускання квітки. У блетили смугастої чашолистки зворотноланцетні, гострі. Пелюстки навпаки тупуваті неправильно-обратноланцетной форм. Губа складається з трьох лопатей, подовжено-овальна. Бічні лопаті піднято верх, краї, що загорнуті всередину, утворюють трубку. Зовнішні кінці трубки трикутні. У середній лопаті розташований жолобок з кучеряво-зубчастими, білуватими гребінцями. Зовні середня лопать темно-пурпурна.

Умови вирощування:  на відкритому повітрі потребує укриття або пересадки в оранжерею при температурах нижче +50С. Влітку під час вегетації і цвітіння полив може бути регулярним і рясним, взимку його частоту і інтенсивність можна скоротити. Для запобігання загниванню пошкоджене листя зрізають і видаляють. Пересаджують раз на 2-3 роки.

Посадка: проводиться в підготовлені вологі ґрунти на глибину 5-10 см, дотримуючись відстані в 15 см.

Розмноження: поділом псевдобульб.

Характеристики рослини
рН-грунту
Відношення до світла напівтінь
Висота 30-70 см
Вологість
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 5, 6а
Колір квітки рожевий, фіолетовий
Колір листя зелений
Особливості
Період цвітіння IV-VI
Родина Orchidaceae