• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Безщитник жіночий 'Rotstiel' (Athyrium f.-f. 'Rotstiel')

Відео

Безщитник жіночий 'Rotstiel' (Athyrium f.-f. 'Rotstiel')
Модель: 000003039
На складі 65 65 грн.

На складі

Опис. Назва роду походить від грецького athyros, що означає "без дверей" у зв'язку навісними індусіями (спорові покриви). Конкретний епітет походить від латинського filix, що означає папороть та femina, що означає жінка.

Кущ щільний, утворений пучком листя оригінальної форми-в вигляді ажурного гвинта з напівкруглих, ажурних двічі-перистих пластин. Особливістю сорту є цегляно-червоні стебла, що контрастують з салатово-жовтим листям. Черешки молодого листя яскраво забарвленні, їх колір переходить від яскраво-червоного до пурпурного. Висота рослини 50-60 см.

Умови вирощування. Бажаний регулярний полив, особливо в літню пору. Безщитник полюбляє родючий, пухкий, вологоємний ґрунт. Переносить більш сухі ґрунти, ніж багато інших папоротей, однак потрібен більш частий полив. Рослина зимостійка та не вимоглива у догляді. В безсніжні зими рослину бажано вкривати. Зростає повільно. На одному місці можуть зростати до 10 років. Стійкий до шкідників і хвороб. Ніжне листя потребує захисту від вітру. Восени або навесні обрізають відмерлі вайї.

Посадка. В родючий нейтральний грунт з додаванням торфу.

Розмноження. Вегетативне.

Використання. Для озеленення тіньових водойм, створення нюансових композицій з папоротями та хостами.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 50-60 см
Грунт слабокислий, родючий
Зимівля 3-9
Колір листя зелений
Полив помірний, регулярний
Родина Athyriaceae