• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Армерія 'Alba' (Armeria jun. 'Alba')

Відео

Армерія 'Alba' (Armeria jun. 'Alba')
Модель: 000001902
Нет в наличии 50 50 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Назва виду juniperifoliaе перекладається як ялівцеволистна, що описує схожість листя на голки ялівцю. Рослина дуже добре вбирає важкі метали і токсини з повітря і ґрунту, тим самим очищаючи їх.

Опис. Невелика рослина, подушковидної форми близько 15 см у висоту. Листя зелене, лінійне, прикореневе, зібране в розетку, схоже на голочки. Коренева система стрижнева, коротка. Квіти мініатюрні, білі, зібрані в головчасте суцвіття розмішенне на високих квітконосах (близько 20 см).

Умови вирощування. Рослина посухостійка зимостійка і взагалі не примхлива. Віддає перевагу сонячному ділянкам з дренованими, бідними ґрунтами. Не терпить перезволоження і вапняні ґрунти. Квіти після цвітіння необхідно обрізати.

Посадка. При виборі місця для посадки необхідно уникати таких, де можливі затоплення, особливо навесні. Коренева система не великих розмірів і розростається не сильно, тому посадкову ямку необхідно робити трохи більше, ніж коренева система.

Розмноження. Живцями, діленням куща.

Використання. Часто використовується для озеленення альпінаріїв і рокаріїв, для переднього плану на клумбах, на підпірних стінках.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 5-15 см
Грунт бідна, нейтральна
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 4-9
Колір квітки білий
Колір листя зелений
Період цвітіння V-VII
Полив рідкий
Родина Plumbaginaceae