• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Аквілегія 'White barlow' (Aquilegia 'White Barlow')

Відео

Аквілегія 'White barlow' (Aquilegia 'White Barlow')
Модель: 000002854
На складі 70 70 грн.

На складі

Аквілегіі ще називають орликом або водозборами: листя мають ефект лотоса - вода, потрапляючи на листя, збирається в крапельки у вигляді кульок і скочується по листу, збираючи пил і бруд. Так рослина самоочищаюється.

Опис. Листя - двічі трійчасте, округле, синьо-зелене (з сизуватим нальотом), опушене. Квіти махрові, білі  з жовтими серединками, розташовані на дуже довгих квітконосах. Коренева система стрижнева, потужна..

Умови вирощування. Віддає перевагу вологим, родючим ґрунтам з хорошим дренажем. Прекрасно росте як на сонячних місцях так і в напівтіні. Завдяки будові кореневої системи може витримувати тимчасові посухи.

Посадка. Акуратно витягнути з контейнера, перемістити в посадкову яму, заповнити, субстратом, злегка утрамбувати і полити. Рослини з ЗКС після пересадки погано і довго відновлюються. Проводити пересадку краще навесні, забезпечивши регулярний полив.

Розмноження. Розмножується насінням (рослини можуть втрачати сортові властивості), діленням куща (після ділення довго відновлюється), живцюванням.

Використання. Прекрасно виглядають в міксбордерах, на клумбах, для озеленення ділянок біля водойм, газонів, у флористиці як сухоцвіт.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 60-70 см
Грунт родючий, нейтральний
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 3-8
Колір квітки білий
Колір листя синьо-зелений
Період цвітіння V-VI
Полив помірний
Родина Ranunculaceae