• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Деревій звичайний 'Walther Funcke' (Achillea 'Walther Funcke')

Відео

Деревій звичайний 'Walther Funcke' (Achillea 'Walther Funcke')
Модель: 000001879
На складі 30 30 грн.

На складі

За легендою рослина була названа на честь грецького воїна Ахілла. Греки використовували деревій в медицині для зупинки кровотечі, тому в народі цю рослину часто називали солдатською травою. Окрім того, вона використовувалась в магічних ритуалах та ворожбі. І до нині деревій використовують для приготування лікувальних настоянок та препаратів.

Опис. Не висока рослина (40-50 см) з добре розвиненим, розгалуженим, повзучим кореневищем. Листя двічі-тричі пересторозсіченне, сизого, срібного кольору с характерним запахом. Квіти ярко червоні, бордові корзинки, які зібрані в зонтичні суцвіття, що довго квітують без втрати забарвлення.

Умови вирощування. Зростає як на відкритому сонці так і напівтіні. До якості і складу ґрунту невибаглива, здатна зростати на найбідніших субстратах. На зиму не потребує укриття. Для стимуляції квітування, старі суцвіття рекомендовано видаляти.

Посадка. З контейнера висаджують переважно в червні в серпні, рослини з ВКС у квітні та травні.

Розмноження. Діленням куща.

Використання. Використовується для озеленення бордюрів та клумб у композиціях з свербіжницями, коростянками (скабіоза), ліатрісами, перовскіями.

Характеристики рослини
Відношення до світла солце
Висота 40-50 см
Грунт не вибаглива
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 3-8
Колір квітки темно-червоний, помаранчевий
Колір листя сизий, зелений
Період цвітіння VI-IX
Полив слабкий, помірний
Родина Asteraceae