• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Деревій звичайний 'Red velvet' (Achillea 'Red Velvet')

Відео

Деревій звичайний 'Red velvet' (Achillea 'Red Velvet')
Модель: 000001875
На складі 75 75 грн.

На складі

За легендою рослина була названа на честь грецького воїна Ахілла. Греки використовували деревій в медицині для зупинки кровотечі, тому в народі цю рослину часто називали солдатською травою. Окрім того, вона використовувалась в магічних ритуалах та ворожбі. І до нині деревій використовують для приготування лікувальних настоянок та препаратів.

Опис. Високорослий сорт (60-80см) з добре розвиненим, розгалуженим, повзучим кореневищем. Листя двічі-тричі пересторозсіченне, сірувато-зеленого кольору с характерним запахом. Квіти яскраво червоні корзинки, які зібрані в щитоподібні суцвіття, що довго квітують та не втрачають насиченість. Цей сорт має здатність швидко розростатися і утворювати пишні кущі.

Умови вирощування. Зростає як на відкритому сонці так і напівтіні. До якості і складу ґрунту невибаглива, здатна зростати на найбідніших субстратах. На зиму не потребує укриття. Для стимуляції квітування, старі суцвіття рекомендовано видаляти.

Посадка. Контейнера висаджують переважно в червні в серпні, рослини з ВКС у квітні та травні, обрізаючи 1/3 довжини кореня.

Розмноження. Діленням куща.

Використання. Використовується для озеленення бордюрів, клумб, мавританських газонів. Добре поєднується у композиціях з свербіжницями, коростянками (скабіоза), низькими злаками, хризантемами.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 60-80 см
Грунт не вибаглива
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 3-8
Колір квітки насичено-червоний, вишневий
Колір листя сизий, зелений
Період цвітіння VI-XII
Полив помірний
Родина Asteraceae