• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Деревій звичайний 'Сerise queen' (Achillea mil. 'Cerise Queen')

Відео

Деревій звичайний 'Сerise queen' (Achillea mil. 'Cerise Queen')
Модель: 000001873
На складі 70 70 грн.

На складі

За легендою рослина була названа на честь грецького воїна Ахілла. Греки використовували деревій в медицині для зупинки кровотечі, тому в народі цю рослину часто називали солдатською травою. Окрім того, вона використовувалась в магічних ритуалах та ворожбі. І до нині деревій використовують для приготування лікувальних настоянок та препаратів.

Опис. Високорослий сорт (70-80см) з добре розвиненим, розгалуженим, повзучим кореневищем. Листя двічі-тричі пересторозсіченні, сірувато-зеленого кольору с характерним запахом. Квіти яскраво розові, вишневі корзинки, які зібрані в зонтичні суцвіття, що довго квітують але з часом втрачають насиченість.

Умови вирощування. Зростає як на відкритому сонці так і напівтіні. До якості і складу ґрунту невибаглива, здатна зростати на найбідніших субстратах. На зиму не потребує укриття. Для стимуляції квітування, старі суцвіття рекомендовано видаляти.

Посадка. Контейнера висаджують переважно в червні в серпні, рослини з ВКС у квітні та травні, обрізаючи 1/3 довжини кореня.

Розмноження. Діленням куща.

Використання. Використовується для озеленення бордюрів та клумб у композиціях з свербіжницями, коростянками (скабіоза), низькими злаками, хризантемами.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 70-80 см
Грунт не вибаглива
Декоративність декоративноквітуча
Зимівля 5а-7в
Колір квітки рожевий, вишневий
Колір листя зелений
Освітлення сонце
Період цвітіння VII-X
Полив помірний
Родина Asteraceae