• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Ацена дрібнолиста 'Kupferteppich' (Acaena microphylla 'Kupferteppich')

Відео

Ацена дрібнолиста 'Kupferteppich' (Acaena microphylla 'Kupferteppich')
Модель: 000001871
Нет в наличии 80 80 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Батьківщиною ацен вважається Нова Зеландія. Сорт "Kupferteppich" є одним із найпопулярніших. Його назва в перекладі з німецької означає «мідній килим».

Опис. Це багаторічна ґрунтопокривна рослина з родини Розові (Rosaceae). Листя непарноперисте з зубчастим краями, буро-зеленого кольору. Стебло довге (до 40 см). Квіти з’являються в липні, формуючи кулясті червоні суцвіття, що не опадають до зими.

Умови вирощування. Цей сорт ацени не любить замокання та пересихання кореневої системи. Добре зростає на слаболужних, дренованих ґрунтах. Ацени рослини світлолюбиві, але можуть рости за умов затінення, хоча листя стає більш блідим. На зиму бажано вкривати рихлим пухким матеріалом для утеплення. Для гарного розростання необхідна регулярна прополка.

Посадка. При пересадці із контейнера рослини необхідно обережно витягнути та помістити в підготовлену посадкову лунку, засипати субстратом та злегка ущільнити поверхневий шар.

При висадці рослин з ВКС лунку викопують дещо більшою ніж коренева система. Корінь розправляють та акуратно засипають субстратом та ущільнюють. Після посадки рясно поливають.

Розмноження. Насінням, черешками.

Використання. Даний сорт ідеально підходить для оформлення передніх планів клумб, бордюрів, рабаток, підпірних стінок. Добре поєднується в гармонічні композиції з низькими злаками, однорічними квітковими рослинами.

Характеристики рослини
Висота 5-10 cм
Грунт слабколужний, родючий
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквітуча
Зимівля
Колір квітки
Колір листя бордовий
Освітлення сонце
Період цвітіння VII
Полив помірний, рясний
Родина Rosaceae