• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Спатифіллум (Spathiphyllum)

Спатифіллум (Spathiphyllum)
Модель: 000001456
На складі 140 140 грн.

На складі

Ємність:

Опис. Багаторічні вічнозелені рослини. Кореневище коротке. Стебло відсутнє — прикореневе листя утворює пучок. Листя від овального до ланцетоподібного, цілісне, з чітко помітною середньою жилкою. Черешок подовжений з роздутими судинами біля основи листа. Суцвіття - качан. Покривало довгасто-еліптичне, довше качана, від зеленого до білого кольору, не опадає. Біле покривало після відцвітання швидко зеленіє. Квітки двостатеві, укладені у два кола зрощених пелюсток оцвітини.

Умови вирощування. Добре росте лише за температури понад +18 °C, ідеальна температура для зростання +22—23 °C. Не любить протягів. Освітлення потрібно хороше, але від прямих сонячних променів краще притіняти. Полив рясний влітку, взимку помірний підтримки ґрунту в злегка вологому стані.

Посадка. Грунт — дерновий, листовий, торф'яний, перегнійний земля і пісок у співвідношенні 2:1:1:1:1. У ґрунт можна додати деревне вугілля та цегляну крихту. Обов'язково потрібний дренаж.

Розмноження. Поділом куща.