• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Шефлера (Shefflera)

Шефлера (Shefflera)
Модель: 000002229
Нет в наличии 60 60 грн.

Нет в наличии

Опис. Листові пластинки розсічені на 4-12 часток розміщуються на високому черешку. Суцвіття витягнуте китицевидне, але в кімнатних умовах шефлера не цвіте. Пагони мають невелику товщину, тому часто в один горщик садять відразу кілька молоденьких рослин.

Догляд. Температура влітку – 20-25 градусів, взимку – 18-20 градусів, але не нижче 12. Вологість потрібна висока, рекомендується регулярне обприскування. В домашніх умовах потребує яскравого розсіяного освітлення, оптимальне місце – східне підвіконня. Полив помірний, необхідно уникати перезволоження; влітку – 2-3 рази на тиждень, взимку – 1 раз на 7-10 днів. Грунт легкий, повітропроникний. Підживлення та добрива в період вегетації 1 раз на 2 тижні рідким добривом для декоративно-листяних рослин. Пересадка 1 раз на 2-3 роки, щорічно замінюється верхній шар ґрунту в горщику. Потрібна опора – для формування кущистої форми.

Зверніть увагу! У шефлер є речовини, які потрапивши на слизову або шкіру, можуть викликати подразнення. Тому за будь-яких маніпуляцій з нею потрібно бути обережним.

Розмноження. Верхівковими живцями, насінням.