• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Купена гібридна 'Striatum' (Polygonatum hyb. 'Striatum')

Відео

Купена гібридна 'Striatum' (Polygonatum hyb. 'Striatum')
Модель: 000002007
Нет в наличии 90 90 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: рослина із зеленим, слабо нахиленим стеблом. Стебла дугоподібні вигнуті, усипані листям, дуже красиво виглядають. Листя розташоване в черговому порядку, яйцевидно-ланцетне, варієгатне, зелене з кремово-білими смугами, трошки гофроване. підкручені. Квітки по 1-2 у пазухах листя, білі, дзвонові з зеленуватими, опушеними, ланцетоподібними, відігнутими зубцями. Цвіте із травня, близько місяця. Квітоніжки червоні, голі. Плід – темно-синя ягода. Коренева система кореневищного типу. Рослина досягає у висоту близько 1 м, куртина здатна розростеться до 60 см займаючи все більше території, але не агресивна. Одна з найбільших купен.

Умови вирощування: віддає перевагу розсіяній тіні, півтіні, може рости в тіні. Грунт повинен бути родючим, повітрям і водопроникним, з нейтральною або слабокислою реакцією. На зиму обрізають, вкривати не потрібно, чудово зимує у нашій зоні. Не любить сильної спеки та прямих променів сонця, тому чудово підходить для підліску. Не ушкоджується шкідниками та хворобами. Не виносить застоїв вологи.

Посадка: в пухкий, багатий вологий, нейтральний грунт.

Розмноження: поділом кореневищ.

Використання: прекрасна для озеленення лісових галявин, підліску, тіньових клумб, як архітектурна рослина. Дуже красиво виглядає з папоротями, підофілами, геранями.