• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Суниця садова фріго 'Sonata' а класс А (Fragaria ananassa 'Sonata' А)

Відео

Суниця садова фріго 'Sonata' а класс А (Fragaria ananassa 'Sonata' А)
Модель: 000003529
Нет в наличии 12 12 грн.

Нет в наличии

Мінімальна кількість для замовлення цього товару: 500.

Fragaria ananassa 'Sonata'

Родина: Rosaceae

Зона зимівлі: 5

Освітлення: сонце

Полив: регулярний, помірний

Висота: середня, 20-30 см

Ґрунт: вологий, легкий, нейтральний

Колір листя: яскраво-зелений

Колір квітки: білий

Колір плоду: яскраво-червоний

Період плодоношення: V-VI

Опис. Середньоранній неремонтантний сорт. Був виведений в 1998-му році в місті Вагенінген, Нідерланди, (Plant Research International, Бертом Мойленброком) шляхом схрещування сортів Polka і Elsanta. Патентовласником є фірма Fresh Forward.

Рослина високоросла, потужна, компактна з габітусом відкритого типу. Листя середнього розміру, прямостояче, зморшкувате з чітким жилкуванням, яскраво-зеленого кольору. Особливістю сорту є наявність пятипальчатого листя. Квітки білі, з великими численними пильовиками з великою кількістю пилку. Квітконоси потужні, міцні, високі, розташовуються вище рівня листя, не схильні до вилягання під вагою плодів. Плоди правильної  шароподібної форми, без шийки. Шкірочка яскраво-червона, блискуча, не темніє після збору і при зберіганні. М'якоть світло-рожевого кольору, щільна, але не тверда, без пустот, соковита з вираженим ароматом. Ягоди великі 35 мм в діаметрі з масою 25-30 грам. Плоди не дрібніють до кінця сезону. Характеризується хорошим імунітетом борошнистої роси і сірої гнилі, але сприйнятлива до плямистостей і вертіциллезному в'янення.

Умови вирощування. Хоча цей сорт зимостійкий і морозостійкий, але для кращого росту рекомендується проводити укриття. Здатний витримувати тривалі посухи. Полив потрібен помірний, але регулярний. Не любить підвищеної вологості. Сорт вимогливий до вмісту в ґрунті заліза і марганцю.

Посадка. Слід вибирати добре освітлену ділянку, яка одночасно буде захищена від протягів. Грунт повинен бути нейтральним. Відстань між кущами має бути не менше 30 см, а міжряддя - 40-50 см.

Розмноження. Діленням куща, вусами.

Використання. Ягоди підходять для вживання в свіжому вигляді, заморозки і переробки.

Соната - заслужила нагороду як «найкращий голландський сорт в сегменті ранніх і середньоранніх».