• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Плейоне формозская (Pleione formasana)

Відео

Плейоне формозская (Pleione formasana)
Модель: 000001516
Нет в наличии 300 300 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: плейоне формозану (Pleione formasana) представник сімейства орхідних (Orchidaceae). Видовий епітет плейоні формозану отримала від історичної назви острова Формоза (сучасний Тайвань), де знаходиться її природний ареал проживання. У цього виду рожеві, фіолетові квітки з білою махровою губою, внутрішні пелюстки яких розполосовані жовтувато-червоними плямами. З кожної псевдобульби розвивається єдиний, подовжений, ланцетний лист. Восени він жовтіє та відмирає.

Умови вирощування: погано реагує на спеку, оптимальні температури на плейоні +18-200С градусів. У фазі активної вегетації потребує рясного поливу та обприскування. Підживлення виробляють один раз на тиждень. Після опадання всіх листків настає період спокою. Для забезпечення псевдобульби зберігають при температурному режимі +1-50С. У відкритому ґрунті плейоні формозану витримує до -100С, але в суворіших кліматичних зонах її переносять у закриті приміщення.

Посадка: виробляється пухкий субстрат у рівних частках що складається з дрібної кори, подрібненого сфагнуму та біогумусу. Пересадку проводять навесні, попередньо прибравши старі псевдобульби. Не можна заглиблювати верхні частини псевдобульб у ґрунтосуміш.

Розмноження: псевдобульб.

Використання: для кімнатного вирощування чи альпінаріїв.

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь
Висота 15 см
Грунт нейтральний
Зимівля 7-8
Колір квітки рожевий, фіолетовий
Колір листя зелений
Період цвітіння IV-V
Полив рясний
Родина Orchidaceae