• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Гірчак стеблеоб'ємний 'Rosea' (Persicaria amplex. 'Rosea')

Відео

Гірчак стеблеоб'ємний 'Rosea' (Persicaria amplex. 'Rosea')
Модель: 000001972
На складі 60 60 грн.

На складі

Опис: трав'яниста листопадна рослина з багаторічним кореневищем. Стебла прямостоячі висотою 100-120 см. Листя довгасте до 20 см завдовжки. Колір листя зелений, до осені жовтіє. У даного сорту квіти рожеві, зібрані в колосоподібні суцвіття. Суцвіття завдовжки близько 10 см, декоративні. Цвітіння продовжується з середини літа до осені.

Вирощування, догляд: зимостійкість достатня, але в безсніжні зими потребує укриття. Рослина віддає перевагу сонячним ділянкам, але може миритися з частковим затіненням. Бажано регулярне зволоження ґрунту, але рослина витримує підсихання грунту.

Посадка: щоб уникнути підмерзання, кореневища висаджують на глибину 10 см. Рослини в контейнерах можна висаджувати протягом усього вегетаційного періоду, крім особливо спекотних днів. З контейнера рослини витягують максимально акуратно. Рослини з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні. У групових посадках висаджують на відстані 75-100 см між рослинами.

Розмноження: поділом кореневища.

Використання: висаджується поблизу водойм, рослина придатна для створення міксбордерів.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 100-120 см
Грунт слабокислий
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквіткова
Зимівля 5a-7b
Колір квітки рожевий
Колір листя темно-зелений
Період цвітіння VII-IX
Полив помірний
Родина Polygonaceae