• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Гірчак земноводний (Persicaria amphibia)

Відео

Гірчак земноводний (Persicaria amphibia)
Модель: 000002177
На складі 35 35 грн.

На складі

Ємність:

Опис: трав'яниста рослина з багаторічним кореневищем. За рахунок поширення кореневища може утворювати сильні чагарники. Стебла трав'янисті, їхня довжина залежить від глибини затоплення і може коливатися в межах 25-150 см. Листя подовжене глянсове з довгими черешками. Верхнє листя лежить на поверхні води. Квітки яскраво-рожеві дрібні, зібрані в колосоподібні суцвіття. Суцвіття завдовжки 7-9 см, декоративні. Цвітіння продовжується з середини літа до осені.

Вирощування, догляд: рослина погано переносить затінення. Характеризується сильним зростанням. У зв'язку з цим необхідно обмежувати поширення кореневища. Віддає перевагу глинистому родючому субстрату, але може миритися і з помірно родючим. Рослина маловимоглива до параметрів води. Найбільш підходящими є замулені стоячі водойми або водоймища зі слабкою течією.

Посадка: у невеликих водоймищах вирощування проводять у спеціальних контейнерах діаметром не менше 2 5см. У великих водоймах рослини можна висаджувати вільно росте, при цьому періодично необхідно проводити розчищення заростей. Рослину можна висаджувати на глибину 25-150 см. Посадку молодих рослин із закритою кореневою системою проводять з весни до осені. Рослини з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні.

Розмноження: насінням, поділом кореневища.

Використання: у водоймищах є оксигенератором. Під час зростання рослина активно поглинає нітрати, чим запобігає нітратному отруєнню водних жителів. Велика кількість листя, розкладеного на поверхні води, зменшують рівень освітленості водоймища, чим перешкоджають «цвітінню» води.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Висота 25-150 см
Глибина посадки 25-150 см
Грунт глинястий
Декоративність декоративноквіткова, декоративнолистяна
Зимівля 5a-7b
Колір квітки яскраво-рожевий, білий
Колір листя глянцево-зелений
Період цвітіння VI-IX
Родина Polygonaceae