• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Перистощетинник лисохвостий 'Magic' (Pennisetum al. 'Magic')

Відео

Перистощетинник лисохвостий 'Magic' (Pennisetum al. 'Magic')
Модель: 000003050
Нет в наличии 100 100 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: багаторічна трав'яниста рослина сімейства Злакових. Має яскраво-зелене листя, довжиною 50 см. Восени листя набуває ошатного жовтого кольору. Колосоподібні сріблясто-рожевого кольору суцвіття з'являються в липні. Висота рослин, з урахуванням суцвіть, становить 70см

Вирощування, догляд: зимостійкість достатня, але в безсніжні зими бажано вкривати. Віддає перевагу яскравому освітленню, але може миритися з півтінню. Рослина маловимоглива до ґрунтів. Найбільш підходящими є родючі ґрунти, але рослина успішно росте і на помірно родючих ґрунтах. Ph ґрунту може коливатися в межах 6-7,5. Віддає перевагу регулярному помірному зволоженню. Обрізають навесні.

При посадці вибирають ділянки з невеликим піднесенням, які захищені від застою води. Рослини в контейнерах можна висаджувати протягом усього вегетаційного періоду, крім особливо спекотних днів. З контейнера рослини витягуються максимально акуратно. Рослини з відкритою кореневою системою рекомендується висаджувати навесні.

Розмноження поділом куртини.

Використання: групові посадки та декоративні композиції з ехінацеями, крокосміями, вербеною, вероніками. Використовують у флористиці.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 70 см
Грунт нейтральний
Зимівля 5b-6
Колір квітки сріблясто-рожевий
Колір листя зелений
Період цвітіння VII-X
Полив помірний
Родина Gramineae