• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Pygmaea Helvola' (Nymphaea 'Pygmaea Helvola')

Відео

Німфея 'Pygmaea Helvola' (Nymphaea 'Pygmaea Helvola')
Модель: 000000490
На складі 600 600 грн.

На складі

Опис: найменша блідо-жовта німфея, що покриває водну гладь 0,3-0,6 м. Листя щільне плаваюче, округле, темно-зелене, з червоно-коричневими плямами, 5 см в діаметрі. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітки дрібні блідо-жовті, з жовтими тичинками, в діаметрі 3-4 см, зірчасті. Кількість пелюсток 16-19 шт.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів.  Дана німфея вимагає висоти води від 10 до 30 см, глибше не можна, оскільки німфея буде погано рости і цвісти, а згодом і зовсім загине. Ця німфея чудово росте у невеликих ємностях із водою. Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження насінням.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних невеликих водойм, для створення дизайну на терасі, балконі вирощують у неглибоких ємностях.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки 10-25 см
Діаметр квітки 2,5-3 см
Зимівля 4
Колір квітки білий
Колір листя темно-зелений
Період цвітіння VI-IX
Площа покриття 0,3-0,5 м2
Родина Nymphaeaceae