• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Perry's Orange Sunset' (Nymphaea 'Perry's Orange Sunset')

Відео

Німфея 'Perry's Orange Sunset' (Nymphaea 'Perry's Orange Sunset')
Модель: 000000526
На складі 680 680 грн.

На складі

Опис: дуже яскрава і велика німфея. Листя щільне плаваюче, округле, темно-зелене з коричневим крапом в діаметрі 20-25 см. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квіти чашеподібні, дуже яскраві лососеві з оранжево-жовтими пелюстками до центру. Тичинки яскраво-жовті. Діаметр 13-18 см. Квітка стоїть 5-10 см над водою. Середня кількість пелюсток 30-33. Змінює колір залежно від освітленості та температури води. Кореневища тонка, довга, тип Марліак.

Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвиватися німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб та їх не агресивність до рослинності, оскільки деякі риби пошкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води від 20 до 80 см, значить садити її на глибину 1,2 м не можна, оскільки німфея погано зростатиме і цвістиме, а згодом і зовсім загине. Що стосується глибини 20 см – ця німфея чудово росте у невеликих ємностях з водою. Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.

Розмноження поділом кореневища раз на 2-3 роки.

Посадка в спеціальні контейнери або на дно водойми в живильний, глинистий субстрат. Якщо у водоймі є риби краще укласти верх контейнера річковою галькою, щоб запобігти вириванню кореневої системи.

Використання для озеленення природних та штучних водойм, для створення дизайну на терасі, балконі вирощують у неглибоких ємностях.

Цікаві факти переможець IWGS 2002 р. у номінації "Кращий новий зимостійкий сорт латаття", дуже декоративна. сорт американської селекції Perry D. Slocum 2000

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки 20-80 см
Грунт
Діаметр квітки 13-18 см
Декоративність
Зимівля 4
Колір квітки помаранчево-жовтий
Колір листя темно-зелений
Період цвітіння VI-IX
Родина Nymphaeaceae