• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Madame Wilfron Gonnere' (Nymphaea 'Madame Wilfron Gonnere')

Відео

Німфея 'Madame Wilfron Gonnere' (Nymphaea 'Madame Wilfron Gonnere')
Модель: 000002998
На складі 600 600 грн.

На складі

Опис: кореневища тонке, довге, тип Марліак. Листя щільне плаваюче, округле, із загнутими краями, зелене, в діаметрі близько 25 см. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. На всій вегетативної частини рослини розташовані повітроносні канали, які забезпечують дихання та дозволяють триматися на плаву. Квітки хризантемного типу, блідо-рожеві з більш насиченим кольором у центрі, діаметром 12-15 см. Середня кількість пелюсток 33 шт. Тичинки яскраво-жовті. Плід коробочки.
Вирощування, догляд: головне при вирощуванні німфеї – підібрати правильні умови: сонячне місце – це обов'язкова умова, оскільки рясно цвісти та розвивається німфея може тільки на сонці; помірна кількість риб  їх не агресивність по відношенню до рослинності, оскільки деякі риби ушкоджують рослини або використовують їх як корм, у тому числі німфеї, особливо якщо їх велика кількість. Водойма, в яку ви саджаєте німфею не повинна мати сильної течії, не можна садити біля водоспадів і фонтанів. Дана німфея вимагає висоти води від 70 до 100 см, значить садити її на глибину 1,5 м не можна, оскільки німфея погано зростатиме і цвістиме, а згодом і зовсім загине. Що стосується глибини 20 см – ця німфея чудово росте у невеликих ємностях з водою. Німфея позитивно відноситься до підживлення. На зиму надводне листя зрізають. Якщо ваша водойма глибока і німфея росте нижче рівня промерзання води - вона чудово перезимує. Якщо ж ви спускаєте водойму на зиму - німфею в контейнері (ящику) необхідно занести в темне прохолодне місце (наприклад підвал) і періодично протягом зими зволожувати ґрунт.
Посадка: висаджують на дні водойми в контейнерах або спеціальних широких горщиках, розпрямляючи кореневища, додаючи багату органікою, слабокислий грунт.
Розмноження: кореневищами, дочірніми пагонами.
Використання: для оформлення середніх та малих водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Глибина посадки 70-100 см
Діаметр квітки 12-15 см
Зимівля
Колір квітки блідно-рожевий
Колір листя темно-зелений
Площа покриття 1-1,2 м2
Родина Nymphaeaceae