• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Німфея 'Ark en Ciel' (Nymphaea 'Ark en Ciel')

Відео

Німфея 'Ark en Ciel' (Nymphaea 'Ark en Ciel')
Модель: 000000524
На складі 600 600 грн.

На складі

Опис: кореневище горизонтальне, товсте, повзуче, бульбове, тип Одорату. Листя щільне, плаваюче, округле, серцеподібне, строкате. Підводне листя широколанцетне, плівчасте, згорнуте ковпачком, під яким розташовані квіткові бруньки і надводне листя, що розвивається. Квітки великі від білого до світло-рожевого забарвлення. Плід коробочка.

Умови вирощування: вирощують при яскравому освітленні у теплих водоймах. На зиму викопують і переносять у прохолодний льох, не допускаючи пересихання кореня. Також можна зберігати в холодильнику, попередньо обрізавши листя і стебла і загорнувши кореневища в пакет. У глибоких ставках 50-60, можлива зимівля без викопування за умови, що коріння не стикатиметься з льодом.

Посадка: висаджують на дні водоймища в контейнерах або спеціальних горщиках, розпрямляючи кореневище, додаючи ґрунтозміш. Для запобігання її вимиванню з верху додають пісок та дрібну гальку.

Розмноження: кореневищами.

Використання: для оформлення водойм.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце
Вологість 4а, 3
Глибина посадки 0,5-0,8 м
Діаметр квітки 18-20 см
Зимівля 3
Колір квітки біло-рожевий
Період цвітіння VI-IX
Площа покриття 1-1,2 м2
Родина Nymphaeaceae