• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Страусове перо звичайне (Matteuccia struthiopteris)

Відео

Страусове перо звичайне (Matteuccia struthiopteris)
Модель: 000001862
Нет в наличии 90 90 грн.

Нет в наличии

Опис: характерним є диморфне листя. Вегетативне (стерильне) листя світло-зелене, двостокове, роздільне, утворює лійку, не зимує. Фертильні спороносні листя розташовані всередині воронки, вони коротші з одного разу перестим перетином. Їхньою особливістю є те, що вони зовні нагадують перо страуса. На їх згорнутих краях розташовані захищені соруси. Спороносне листя восени фарбується в темно-коричневий колір, зимує. Навесні суперечки звільняються та проростають. Кореневище товсте, вертикальне.

Умови вирощування: на затінених ділянках також може рости на сонці. При культивуванні на сонячному місці необхідний регулярний полив, при цьому листя буде більш тьмяним, а висота папороті буде меншою. Розмножується швидко. Морозостійкий. 

Посадка: рослини висаджують не ближче ніж 50 см одна від одної. Через швидкість розростання проводять заходи обмеження росту папороті. Для цього на глибину до 30 см у ґрунт закопують обмежувальну сітку.

Розмноження: столонами.

Використання: у тінистих садах.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 60-100 см
Грунт нейтральний
Зимівля 2
Колір листя світло-зелений
Полив регулярний
Родина Onocleaceae