• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Бузульник 'Othello' (Ligularia 'Othello')

Відео

Бузульник 'Othello' (Ligularia 'Othello')
Модель: 000002862
На складі 125 125 грн.

На складі

Опис: Сорт ефектний своїм незвичайним темно-бордовим листям. 'Othello' дуже схожий на сорт 'Desdemona', їх навіть часто плутають, але відрізняється трохи меншими розмірами листя і квітів і цвіте трохи раніше. Висота дорослої рослини 60-110 см, ширина куртини до 45-90 см. Листя шкірясте, блискуче, округле, темно-зелене. Черешки, жилки, низ листа та молоді листочки яскраво бордово-червоно-коричневого кольору. Квіти помаранчевого кольору, зібрані у суцвіття, 5-7 см у діаметрі. Схожі на помаранчеві ромашки із коричневим центром.

Умови вирощування: не любить підсушування ґрунту. При вирощуванні на відкритому сонячному місці ґрунт не повинен пересихати. Краще вирощувати у півтіні, терпить тінь. У дуже спекотні сонячні дні на відкритому місці листя може в'янути, але із заходом сонця відновлюється. Віддає перевагу родючим, добре дренованим грунтам. Зимує без укриття на території України. Листя може пошкоджуватися слимаками.

Посадка: проводитися в пухкий, удобрений, вологий ґрунт.

Розмноження: вегетативно та насінням.

Використання: дуже часто використовується при озелененні прибережних зон водойм, у квітниках для надання кольору на середніх та задніх планах, дуже архітектурний та виразний. Добре виглядає масивами або в композиціях із лілійниками, хостами, астильбами, анемонами.

Вид токсичний.

Цікавий факт: часто рослина називають "слонові вуха" через форму листя.

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь, тінь
Грунт нейтральний, слабкокислий
Декоративність декоративноквіткова, декоративнолистяна
Зимівля 3
Колір квітки помаранчевий
Колір листя зелено-бордовий
Період цвітіння VI-VIII
Полив рясний
Родина Asteraceae