• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Ірис сибірський 'Contrast in Styles' (Iris sib. 'Contrast in Styles')

Відео

Ірис сибірський 'Contrast in Styles' (Iris sib. 'Contrast in Styles')
Модель: 000001725
Нет в наличии 90 90 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: ефектний і незвичайний ірис сибірський (Iris sibirica 'Contrast in Styles') названий так через незвичайне забарвлення квітів і виглядає, ніби поєднали дві квітки в одному. Висота рослини близько 70 см і ширина близько 50-60 см. Листя - лінійне, мечоподібне, тонке, зелене, прикореневе. Квіти - насичено фіолетові фоли (нижні пелюстки) з білими та жовтими смугами ближче до центру у поєднанні з світлішими ліловими пелюстками. Квітка велика, близько 12 см у діаметрі, цвіте пізніше бородатих ірисів і більш рясно. Коренева система кореневищного типу.
Умови вирощування: всі сибірські іриси віддають перевагу добре зволоженим місцям, і навіть заболоченню, але можуть витримати тимчасове підсихання грунту. Віддають перевагу добре освітленим місцям, але ростуть у півтіні теж. Грунт повинен бути поживним, дренованим, також підходять і суглинні. На зиму обрізають, не треба вкривати.
Посадка: на відміну від бородатих ірисів кореневища заглиблюють на 5-7 см, дотримуються відстані між лунками в 30-50 см.
Розмноження: вегетативно, поділом кореневищ.
Використання: для оформлення прибережних зон водойм, узбіччя доріжок. Добре виглядають у композиціях з іншими сортами ірису, геранями, півонії, монардами.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, наптінь
Висота 70 см
Грунт нейтральний, слабокислий
Зимівля 4-8
Колір квітки фіолетовий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Iridaceae