• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Ірис сибірський 'Caesar`s Brother' (Iris sib. 'Caesar`s Brother')

Відео

Ірис сибірський 'Caesar`s Brother' (Iris sib. 'Caesar`s Brother')
Модель: 000002953
На складі 100 100 грн.

На складі

Опис: сорт високий і розлогий з бархатистими фіолетовими квітами. Висота близько 1 м, ширина куртини 30-60 см. Листя - лінійне, мечоподібне, тонке, зелене, прикореневе. Квіти - фіолетово-сині, бархатисті з білими прожилками ближче до центру. пелюстки гофровані. Цвітіння дуже рясне і тривале (з травня по липень). Коренева система кореневищного типу.
Умови вирощування: всі сибірські іриси віддають перевагу добре зволоженим місцям, і навіть заболоченню, але можуть витримати тимчасове підсихання грунту. Віддають перевагу добре освітленим місцям, але ростуть у півтіні теж. Грунт повинен бути поживним, дренованим, також підходять і суглинні. На зиму обрізають, не треба вкривати.
Посадка: На відміну від бородатих ірисів кореневища заглиблюють на 5-7 см, дотримуються відстані між лунками в 30-50 см.
Розмноження: вегетативно, поділом кореневищ.
Використання: для оформлення прибережних зон водойм, узбіччя доріжок. Добре виглядають у композиціях з іншими сортами ірису, хаутюйніями, шапками, хвощами.
.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 30-60 см
Грунт слабкокисла
Зимівля 6
Колір квітки фіолетовий
Колір листя зелений
Період цвітіння VI-VII
Полив помірний
Родина Iridaceae