• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Хауттюйнія серцелистна (Houttuynia cordata 'Chameleon')

Хауттюйнія серцелистна (Houttuynia cordata 'Chameleon')
Модель: 000002067
На складі 35 35 грн.

На складі

Опис: багаторічна рослина висотою від 15 см до 30. Листя - серцеподібної форми з нерівномірними розподілом білого, жовтого рожевого кольору. Ближче до осені стають червонішими. У тіні переважає зелений колір. Мають запах при травмуванні. Квіти – зібрані у невелике колосоподібне суцвіття жовтого кольору, оточене білими приквітками. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: рослині необхідна підвищена вологість ґрунту. При високій вологості чудово росте як на сонці (де набуває більш насиченого і яскравого забарвлення), так і в притінених місцях. Росте в прибережній зоні і на мілководді, але зимує тільки без вмерзання в лід, з вкритою кореневою системою. Якщо ви вирощуєте рослину на мілководді, де лід замерзає на рівні хаутюйнії - її необхідно перенести в інше, сухе місце, прикопати і засипати тирсою, торфом, тріскою, корою. Віддає перевагу родючим і добре дренованим ґрунтам, але може рости на бідних і щільних.

Посадка: садять у підготовлений пухкий добре дренований родючий субстрат.

Розмноження: поділом кореневища.

Використання: в озелененні природних водойм та водойм у регулярному стилі, на дуже вологих клумбах, у місцях із заболочуванням.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 20-30 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративноквіткова, декроративнолистяна
Зимівля 6-9
Колір квітки білий
Колір листя варьегатний
Період цвітіння V-VI
Полив рясний
Родина Saururaceae