• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Журавець 'Rosemoor' (Geranium magnificum 'Rosemore')

Відео

Журавець 'Rosemoor' (Geranium magnificum 'Rosemore')
Модель: 000001899
Нет в наличии 60 60 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: рослина висотою до 50 см і шириною 30-40 см. Листя пальчаторасічене, зелене, злегка опушене. До осені стають оранжево-червоними. Квіти фіолетові з темнішими прожилками з 5 пелюстками, розділеними. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: невибаглива у догляді. Віддає перевагу освітленим або злегка притіненим ділянкам, може рости і цвісти в тіні. Грунт повинен бути вологопроникним, добре дренованим, з нейтральною реакцією рН. До рясного поливу ставиться позитивно, але не любить замокання. Щоб куртина сильно не розвалювалася, можно проводити формувальну обрізку (укорочувати стебло при відростанні). На зиму необхідно замульчувати тирсою або листям.

Посадка: при пересадці необхідно в посадкову яму додати поживний супстратний субстрат. Сідати необхідно з таким же рівнем заглиблення, як і в контейнері.

Розмноження: поділом куща.

Використання: при створенні клумб у притінених місцях, з іншими геранями, хостами для створення контрасту, з горцями, горянками, астильбами, гейхерами.