• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Журавець 'Dreamland' (Geranium 'Dreamland')

Відео

Журавець 'Dreamland' (Geranium 'Dreamland')
Модель: 000003548
На складі 95 95 грн.

На складі

Ємність:

Опис: не високий сорт, доростає максимум до 40 см у висоту, формує ажурну, повітряну куртину. Квіти ніжно рожеві, з більш темними вираженими прожилками. Цвітіння рясне і тривале з початку літа до самих заморозків. Листя прикореневе на довгих черешках, сіро-зелене, лопатеве, розділене на 5-7 часток. Стебла опушені, височіють над листям. Кореневище довге, товсте, розгалужене.

Умови вирощування: сорт відноситься до більш світлолюбних. Може рости на сонці, за достатнього поливу. Віддає перевагу півтіні або ажурній тіні. До ґрунтів невибаглива. Але все ж таки віддає перевагу родючим, добре проникним нейтральним ґрунтам. Потребує регулярного поливу. У перші роки необхідно проводити прополювання. На багатих родючих ґрунтах формує пишні кущі, при цьому зменшується кількість квіток. Морозостійка, але через те, що кореневище знаходиться близько до поверхні землі - необхідно присипати шаром триси або кори.

Посадка:  в добре дренований нейтральний ґрунт. Відстань між рослинами витримують 40 см.

Розмноження: вегетативно.

Використання: для міксбордерів у тінистих місцях, під деревами у сусідстві з папоротями, хостами. Прекрасно підходить для переднього та середнього планів, завдяки тривалому цвітінню допомагає зробити клумбу декоративною протягом усього вегетаційного сезону.