• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Журавець кембріджський 'Cambridge' (Geranium cant. 'Cambridge')

Відео

Журавець кембріджський 'Cambridge' (Geranium cant. 'Cambridge')
Модель: 000001892
На складі 50 50 грн.

На складі

Ємність:

Опис: багаторічний вічнозелений гібрид між G. dalmaticum x G. macrorrhizum. Характеризується горизонтальним гіллястим кореневищем, що швидко розростається, і довгочерешковим листям. Листя 7-лопатеве, ароматне, блискуче, довжиною 3-9 см, на довгих черешках. Квітки рожево-білі з рожевими тичинками, зібрані в невеликі суцвіття на кінцях прямих стебел.

Умови вирощування: до ґрунтів невибаглива. У посушливий період потребує поливу. Невибаглива, на одному місці без пересадки росте 5-7 років. Потрібний контроль за поширенням. Віддає перевагу притіненим місцям, з ажурною тінню. Після цвітіння рекомендується обрізати суцвіття і проводити формувальну стрижку, через що кущ у майбутньому буде більш щільним. На багатих родючих ґрунтах формує пишні кущі, при цьому зменшується кількість квіток. Морозостійка, але бажано мульчувати на зиму, присипаючи кореневища корою, тріскою, тирсою.

Посадка: проводитися в добре дренований ґрунт, заглиблюючи кореневище на 5 см. Відстань між рослинами витримують 40 см.

Розмноження: вегетативно.

Використання: для створення у тіньових композицій.