• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Сідач зморшкуватий 'Chocolate' (Eupatorium rugosum 'Chocolate')

Відео

Сідач зморшкуватий 'Chocolate' (Eupatorium rugosum 'Chocolate')
Модель: 000001996
На складі 55 55 грн.

На складі

Опис: виростає до 1,6-1,7 м у висоту максимум, завширшки близько 0,9 м. Листя – листя велике, глянсове близько 10-15 см серцеподібне, із зубчастим краєм зеленувато-бордове, при розпусканні більш насиченого бордового кольору . Залежно від розташування листя на стеблі форма може змінюватися до ланцетної. Квіти - білі, трубчасті, зібрані в щитки, пухнасті, суцвіття близько 10-15 см в діаметрі, трохи менше і менш пишні ніж у плямистого. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд: оптимальне місце для вирощування відкрите, добре освітлене, але з дуже рясним поливом, якщо поливу не достатньо - рослина дуже швидко втрачає тургор і опускає листя. Хорошим варіантом вважається злегка притінене місце з рясним поливом. І загалом посконник дуже любить полив, але не затоплення. До ґрунтів не вибагливий, але краще добре дренований, родючий і нейтральний. Зимує добре без укриття. Прокидається посконник досить пізно, тому не варто лякатися, якщо ваш улюбленець не починає зеленіти, коли всі інші починають цвісти.

Посадка: рослину витягнути з контейнера і перевалити в заздалегідь підготовлену посадкову яму з родючим дренованим субстратом. Верх кома повинен збігатися з рівнем ґрунту на клумбі. Засипати субстратом, утрамбувати та рясно полити. Рослина з ГКС садять у квітні, на початку травня або наприкінці вересня, жовтні. Занадто довге коріння краще обрізати, не рекомендується загортати їх у посадковій ямі.

Розмножується поділом куща.

Використання: незамінна архітектурна рослина за допомогою якої можна створити цілі масиви бордових, яскравих заростей з ніжними білими хмаринками-квітами на кінці пагонів. Використовують для міксбордерів і завдяки пізньому цвітінню посконник здатний прикрасити будь-яку клумбу в пізнолітній період. Кращі компаньйони: вероніки, астильби, хости, герані, монарди та ін. Є чудовою ширмою для закривання парканів, будівель. 

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 175 см
Грунт нейтральний
Зимівля 5-8
Колір квітки білий
Колір листя бордовий
Період цвітіння VIII-IX
Полив рясний
Родина Asteraceae