• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Сідач 'Atropurpureum' (Eupatorium 'Atropurpureum')

Відео

Сідач 'Atropurpureum' (Eupatorium 'Atropurpureum')
Модель: 000002867
На складі 60 60 грн.

На складі

Опис: рослина дуже висока. Може досягати 1,5-1,8 м у висоту і завширшки до 60 см. Особливістю стебел є темно-пурпуровий колір і навіть плямисте забарвлення. Листя – цілісне, ланцетне, яскраво-зелене, розташоване супротивно. Квіти – трубчасте, дрібне, дуже яскраве рожево-бузкового кольору, зібране у великі суцвіття-щитки. Коренева система кореневищного типу.

Вирощування, догляд:  найкраще почувається в трохи притінених місцях, але при правильному поливі росте на сонячних місцях і навіть у тіні. У сонячних місцях обов'язковий дуже рясний полив, оскільки листя дуже швидко втрачає тургор і сохне. 

Посадка: рослину витягнути з контейнера і перевалити в заздалегідь підготовлену посадкову яму з родючим дренованим субстратом. Верх кома повинен збігатися з рівнем ґрунту на клумбі. Засипати субстратом, утрамбувати та рясно полити. Рослина з ВКС садять у квітні, на початку травня або наприкінці вересня, жовтні. Занадто довге коріння краще обрізати, не рекомендується загортати їх у посадковій ямі.

Розмножується поділом куща.

Використання: для сухих букетів. Архітектурна рослина, за допомогою якої можна створити цілі масиви рожевих хмар. А також незамінно тим, що одне з небагатьох прикрасить будь-який міксбордер у пізнолітній час своїм цвітінням.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, тінь
Висота 180 см
Грунт нейтральний
Зимівля 4-8
Колір квітки рожевий
Колір листя зелений
Період цвітіння VII-IX
Полив помірний
Родина Asteraceae