• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Синьоголовник 'Blue Jackpot' (Eryngium 'Blue Jackpot')

Відео

Синьоголовник 'Blue Jackpot' (Eryngium 'Blue Jackpot')
Модель: 000003328
Нет в наличии 100 100 грн.

Нет в наличии

Ємність:

Опис: рослина у висоту досягає 60 см. Листя – велике, зібране в прикореневу розетку, жорстке, шкірясте, зубчасте, не регулярно лопатеве, зелено-сизо-блакитного кольору. Квіти – блакитні із сталевим відливом оточені вінком із темно-синіх пухнастих та голчастих приквітників. Коренева система потужна, мочкувата.

Вирощування, догляд: дуже невибаглива та проста у вирощуванні рослина. Може рости на будь-яких дренованих ґрунтах, багатих чи бідних. Не любить застоїв води, а от посушливі періоди витримує чудово. Віддає перевагу сонячним місцям, але може зростати і на притінених ділянках. Зимує без укриття.

При посадці рослин посадкову яму необхідно готувати в 2 рази більше ніж сам корінь, оскільки коренева система дуже потужна і швидко розростається.

Розмножується поділом.

Використовують у флористиці, на зріз, для сухих букетів. Дуже красиво виглядає в клумбах із перовськими, ехінацеями, крокосміями, декоративними злаками. Приваблює метеликів та бджіл.

Характеристики рослини
Відношення до світла сонце, напівтінь
Висота 60 см
Декоративність декоративноквіткова
Зимівля 4-8
Колір квітки синій
Колір листя зелений, сизий
Період цвітіння VII-VIII
Полив помірний
Родина Umbelliferae