• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Подофил (Dysosma species)

Відео

Подофил (Dysosma species)
Модель: 000000685
На складі 140 140 грн.

На складі

Опис: особливо цікаво спостерігати за гімалайським яблуком навесні. Спочатку з ґрунту з'являються незвичайного виду «грибочки» з листя підофілу на вершині якого розташована ніжно-біла або фарфорово-рожева квітка.
І хоча цвіте рослина близько тижня, тим часом вона дуже ефектна. Але і після цвітіння вражає своїми яскравими плодами оранжево-червоного кольору, розташованими під листям-парасольками.
Кореневище товсте, коротке.
Умови вирощування: при посадці на сонці або в посушливе місце листя підгорять по краях і втратить свою декоративність. Розростається рослина повільно, нарощуючи за рік по 2-3 листках-черешкам. Заморозків і холодів воно не боїться, а ось пересихання ґрунту не сприймає.
Посадка: віддає перевагу тінистим місцям з суглинистими, вологими, багатими органікою грунтами.
Розмноження: розмножується поділом кореневища наприкінці літа.
Використання: крім своїх унікальних лікувальних властивостей, ця рослина декоративна і чудово виглядатиме невеликою групкою на передньому або середньому плані тіньового міксбордера, композиції, квітника, не заважаючи іншим рослинам.

Характеристики рослини
Відношення до світла тінь, напівтінь
Висота 50-70 см
Грунт нейтральний
Зимівля 5-9
Колір квітки білий, рожевий
Колір листя зелений
Період цвітіння V
Полив помірний
Родина Berberidаceae