• Ukrainian
  • Russian
ПН-ПТ: 9:00-17:00
СБ-НД: вихідні
  • Украина, Киевская обл., Васильковский р-н, пгт. Глеваха, ул. Сулимы, 2 32-й км трассы Киев-Одесса, ориентир АЗС «АС OIL»
  • lotosk.sales@gmail.com

У кошику порожньо!

Дармера щитовидна (Darmera peltata)

Відео

Дармера щитовидна (Darmera peltata)
Модель: 000001612
На складі 130 130 грн.

На складі

Опис: кореневище товсте (4-6 см), потужне, розташоване на поверхні ґрунту. На початку сезону – квітні-травні, першими виходять із землі. Квітконоси Дармери на голих стеблах заввишки до 90 см. Суцвіття великі (до 10 см у діаметрі) складаються з безлічі 5-пелюсткових, рожевих або білих, зірчастих квіточок з помітними червоними тичинками. Листя - чашоподібне, округле, з поглибленням.

Умови вирощування: дармера найкраще почуватиметься на багатих, родючих, вологих, пухких ґрунтах, у півтіні. Можлива посадка на сонячне місце, проте тоді рослина матиме підвищені вимоги до поливу, і полив буде необхідний дуже частий і рясний. Може рости і при частковому затопленні (до 5-10 см), проте в зимовий період, якщо вода в цьому місці не сходить то рослина може вимерзнути. Бажано мульчування на зиму листовим падом, торфом, тріскою. Навесні, до цвітіння, краще видалити торішнє листя. Росте не швидко і за ідеальних умов може прожити близько 10 років. Витримує міське забруднення.

Посадка: при посадці не заглиблюйте рослину. Кореневище має бути на поверхні ґрунту. Після посадки, можете присипати його корою або мульчею, це дасть можливість зберегти вологість та полегшить догляд за рослиною.

Розмноження: поділом кореневища, насінням.

Використання: у ландшафтних композиціях (лісові сади, трав'янисті сади, тіньові сади, озеленення прибережної зони водойм), акцент для масової посадки, бордюрна рослина.

Характеристики рослини
Відношення до світла напівтінь
Висота 90-120 см
Глибина посадки 5 см
Грунт нейтральний
Декоративність декоративнолистяна, декоративноквіткова
Зимівля 5-9
Колір квітки рожевий
Колір листя зелений, червоний восени
Період цвітіння IV-VI
Полив помірний
Родина Saxifragáceae